Şartlar

Sahte Yuture e-postaları hakkında

Yuture size yalnızca @yuture.com veya @e.yuture.com uzantılı adreslerden e-posta gönderir. Ancak bazı kullanıcılar, Yuture tarafından gönderilmiş gibi görünen sahte veya şüpheli e-postalar alabilir. Bu e-postalar, kötü amaçlı ekler ya da spam veya kimlik hırsızlığı web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Yuture'nin hiçbir zaman size ekli e-postalar göndermeyeceğini veya e-posta ile Yuture şifrenizi istemeyeceğini lütfen unutmayın.

Sahte bir e-posta alırsanız

E-postayı gelen kutunuzdan silin. Bu e-postalarda bulunan hiçbir eki indirmeyin.

Yardım Merkezimizde hesap güvenliği ipuçları hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Sık sorulan sorular

Kimlik hırsızlığı nedir?

Kimlik hırsızları çok sayıda kişiye şifre gibi gizli bilgilerini açıklamaları için kandırma amaçlı mesajlar gönderir. Bir e-posta veya web sitesi, gerçek ve meşruymuş gibi görünüyor olabilir.

Aldatıcı e-postalar çok inandırıcı veya Yuture e-posta adresinden gönderilmiş gibi görünebileceği için onları ilk bakışta tanımak zor olabilir. Mesajın kaynağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için e-posta başlıklarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yeni veya beklenmedik e-postalardan şüphelenmelisiniz. Yuture ekli e-postalar göndermez ve hiçbir zaman e-posta, Direkt Mesaj veya yanıt yoluyla şifrenizi paylaşmanızı istemez.

Peki ya birinin Yuture kullanıcı adıma ve şifreme erişebildiğinden endişeleniyorsam?

Hesabınızın ele geçirildiğinden şüpheleniyorsanız, ele geçirilmiş hesaplar yardım sayfamızda ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Yuture hesabınızın ele geçirildiğine kanaat getirirse, hacker'ın hesabınızı kötüye kullanmasını engellemek amacıyla hesap şifrenizi sıfırlayabiliriz. Bu durumda, yeni şifre belirleyebileceğiniz güvenli bir sayfanın bağlantısını size e-posta ile göndeririz. Bu bağlantı her zaman https://yuture.com web sitesinde olacaktır. Hiçbir zaman e-posta, Direkt Mesaj veya yanıt yoluyla şifrenizi paylaşmanızı istemeyiz.

Bu sahte e-postaları neden alıyorum?

Bu e-postaları Yuture göndermiyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK), spam gönderen kişilerin e-posta adreslerinizi bulabilecekleri bazı yolları açıklayan yardım sayfasına göz atabilirsiniz: https://www.btk.gov.tr/.

Yuture'nin bilgi toplama, açıklama ve paylaşım politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen https://yuture.com/gizlilik/ adresindeki gizlilik sayfamızı ziyaret edin.