Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz Bizim İçin Önemlidir

Yuture‘nin misyonu, dünyadaki profesyonellerin daha üretken ve başarılı olmaları için bağlantı kurmalarını sağlamaktır. Bu misyonun merkezinde, sizinle ilgili topladığımız veriler, bu verilerin nasıl kullanıldığı ve kimlerle paylaşıldığı konusunda şeffaf olma sözümüz vardır.

İşbu Gizlilik Politikası, siz Hizmetlerimizi (aşağıda tanımlanmıştır) kullandığınızda geçerlidir. Topladığımız, kullandığımız ve paylaştığımız verilerle ilgili kullanıcılarımıza sunduğumuz seçenekler şu kaynaklarda açıklanmıştır: Bu Gizlilik Politikası, Çerez Politikası, Ayarlar ve Yardım Merkezi.

Giriş

Kayıtlı kullanıcılarımız (“Üyeler”) içeriklerini paylaşır, ağları ile bağlantı kurar, deneyimlerini ve içgörülerini paylaşır, uygun içeriği gönderir ve görüntüler ve iş ve kariyer fırsatları bulurlar. Bazı Hizmetlerimizdeki içerik ve veriler üye olmayanlara (“Ziyaretçi”) açıktır.

“Belirlenmemiş Ülkeler” ifadesi ile Türkiye dışı ülkeler kastedilmektedir.

İşbu Gizlilik Politikası, Yuture.com, Yuture markalı uygulamalar, Yuture Eğitim ve Yuture ile ilişkili diğer siteler, uygulamalar, haberleşme araçları ve reklam hizmetlerimiz ile “Yuture ile Paylaş” ve “Yuture ile Başvur” eklentileri gibi site dışı hizmetler dahil ancak farklı bir gizlilik politikası altında olduğunu açıklayan hizmetler hariç olmak üzere, tüm hizmetler (“Hizmetler”) için geçerlidir. Türkiye‘de yaşayanlar için Türkiye yasalarının gerektirdiği ek açıklamalar, Türkiye Gizlilik Açıklamamızda bulunabilir.

İşbu Gizlilik Politikası, Çerez Politikamız da dahil olmak üzere, Hizmetlerimizi kullanımınızda geçerlidir.

Veri Sorumluları ve Sözleşme’nin Tarafları

Yuture “Belirlenmemiş Ülkeler”de ikamet ediyorsanız tarafınızca verilen veya tarafımızca hizmetlerimizle bağlantılı olarak toplanan ya da işlenen kişisel verilerinizin kontrolünden sorumlu olmayacaktır.

Türkiye'de ikamet ediyorsanız, Yuture, tarafınızca verilen veya tarafımızca Hizmetlerimizle bağlantılı olarak toplanan ya da işlenen kişisel verilerinizin kontrolünden sorumlu olacaktır.

Hizmetlerimizin Ziyaretçisi veya Üyesi olarak, kişisel verilerinizin toplanması, kullanımı ve paylaşılması güncellemeleri ile birlikte işbu Güvenlik Politikası ve işbu Gizlilik Politikası’nda referans gösterilen diğer belgelere tabidir.

Değişiklik

Yuture (“biz”) olarak, İşbu Gizlilik Politikasında değişiklik yapabiliriz ve önemli bir değişiklik yaptığımızda size Hizmetimiz üzerinden bildirim göndeririz veya diğer bir deyişle, size değişiklikler yürürlüğe girmeden önce inceleme imkanı tanırız. Herhangi bir değişikliğe ilişkin itirazınız olursa, hesabınızı kapatabilirsiniz.

İşbu Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikler ile ilgili bir bildirim yayınladıktan veya size bildirdikten sonra, Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, kişisel bilgilerinizin toplanmasının, kullanılmasının ve paylaşılmasının, geçerlilik tarihinden itibaren güncellenmiş Gizlilik Politikasına tabi olduğunu kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İşbu Gizlilik Politikası’nda yapılan değişiklikler “geçerlilik tarihi”nden itibaren kullanımınızda geçerli olur.